Патологоанатом – це професія, яка в багатьох людей асоціюється зі смертю.
Насправді ж патологи кожен день рятують життя.

Лікар-патолог відіграє надважливу роль в процесі лікування пухлинних захворювань. Саме патолог визначає тип пухлини, стадію, імунофенотип, наявність метастазів. Без висновків патолога хірург чи хіміотерапевт не зможуть почати правильне лікування. Одже, від якості патоморфологічного дослідження залежить, чи буде ефективним Ваше лікування. Це значить, великою мірою, що від нього залежить Ваше здоров’я і життя. Сама ж якість і точність результатів гістопатологічного дослідження залежить від таких факторів:

  • правильного консервування та підготовки до дослідження біоматеріалу, який був отриманий в результаті біопсії чи під час операції,
  • професіоналізму і досвіду патолога,
  • точного дотримання стандартів, що ґрунтуються на досягненнях сучасної доказової медицини,
  • використання іновативних методів досліджень і сучасного лабораторного обладнання,
  • постійного контролю якості незалежними установами.

Ми працюємо з патологами, які по праву належать до еліти патоморфологічної галузі Німеччини, це – Інститут діагностики тканин клініки Хеліос Еміль фон Берінґ в Берліні [посилання на сторінку КЕфБ], який з 2019 р. є нашим офіційним партнером. Всі дослідження, пов’язані з пухлинними захворюваннями Logos-Labor замовляє саме там.

Що важливо знати про медичний концерн Хеліос та Інститут діагностики тканин клініки Хеліос Еміль фон Берінґ в Берліні:

  • Група Хеліос є одним з найбільших медичних концернів в Європі. Вона складається з 86 лікарень та 120 медичних та профілактичних центрів. Щорічно клініки групи Хеліос обслуговують 5,2 мільйонів пацієнтів.
  • Патологічний центр клініки Хеліос Еміль фон Берінґ в Берліні – це одна з провідних гістопатологічних лабораторій Німеччини з найсучаснішим обладнанням. Він є визнаним в Німеччині центром для молекулярно-патологічних досліджень та легеневої патології і сертифікованим партнером онкоцентрів Німеччини.
  • Кількість досліджень, що щорічно проводиться Інститутом, складає 60.000. В Інституті наразі працює 20 лікарів-патологів.
  • Освіта лікаря-патолога від першого курсу медичного вишу до отримання кваліфікації спеціаліста-патолога триває в Німеччині 12 років. Наші патологи постійно вдосконалюються і навчаються новому все професійне життя.

Україна: +38 (097) 033 44 44, Німеччина +49 174 33 12 777

Надішліть нам запит

Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове Помилка
Це поле обов'язкове
2021 Copyright – All Rights Reserved. Logos-Labor
Development - design studio «Webhit»